בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

ערוץ ספורט 5 גולד שידור חי ישיר לצפייה ישירה

תיאור הערוץ

ערוץ ספורט 5 גולד לצפייה ישירה, ערוץ ספורט 5 גולד שידור חי, ערוץ ספורט 5 גולד שידור ישיר, ערוץ ספורט 5 GOLD לצפייה ישירה, ערוץ ספורט 5 GOLD שידור חי, ערוץ ספורט 5 GOLD שידור ישיר, ערוץ SPORT 5 GOLD שידור חי ישיר לצפייה ישירה, ערוץ 57 לצפייה ישירה, ערוץ 57 שידור חי, ערוץ 57 שידור ישיר באיכות FULL HD ובחינם. תקציר הערוץ: הערוץ האחרון ברשימת הערוצים של ספורט 5 הוא ערוץ ספורט 5 גולד - הערוץ נוסד מהרעיון הגאוני של הזרמת שידורים חוזרים של משחקים ואירועי ספורט מהעבר ומההיסטוריה בכדורגל, כדורסל וענפי ספורט נוספים ולתת את החוויה האולטימטיבית לחובבי הנוסטלגיה. בבסיסו, זהו ייעודו של הערוץ, אך לפעמים הוא גם מתגייס לשדר משחקים בשידור חי כאשר ישנו עומס רב של משחקים - ניתן לראות זאת בעיקר בערב משחקי ליגת האלופות עמוס, שאז הערוץ משדר את אחד המשחקים, באולימפיאדה הערוץ גם הוא משדר ענפי ספורט אחרים, ומדי פעם גם שידורי כדורגל מליגת העל הישראלית ועוד.