בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

97 דקות לצפייה ישירה

תיאור התוכן

97 דקות לצפייה ישירה, 97 דקות להורדה, 97 דקות תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, 97 דקות כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, 97 דקות 2023 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, 97 Minutes לצפייה ישירה, 97 Minutes להורדה, 97 Minutes תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, 97 Minutes כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, 97 Minutes סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: מותחן-אקשן עוצר נשימה בכיכוב אלק בולדווין וג’ונתן ריס מאיירס (“דרקולה”). כשמטוס אזרחי עמוס נוסעים מדגם בואינג-767 נחטף ויתרת הדלק שבו מותירה לו 97 דקות טיסה בלבד – נקלעים כוחות ההגנה האמריקאים לדילמה מבצעית קשה. בניגוד לעמדתה החריפה של סגניתו, מצדד מנהל הסוכנות לביטחון לאומי, מיסטר הוקינס (בולדווין), ביירוט המטוס האזרחי באוויר מחשש שמטרת חוטפיו לרסקו על מתקן אסטרטגי בקרקע ולגרום לנזק קטסטרופלי דוגמת פיגועי ה-11 בספטמבר. ברגעי האימה וחוסר הוודאות נמצא גורל הנוסעים התמימים בידי אלכס (מאיירס), סוכן אינטרפול סמוי שהסתנן מבעוד מועד לחוליית החוטפים הטרוריסטים.