בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

רוצחי פרח הירח לצפייה ישירה

תיאור התוכן

רוצחי פרח הירח לצפייה ישירה, רוצחי פרח הירח להורדה, רוצחי פרח הירח תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, רוצחי פרח הירח כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, רוצחי פרח הירח 2023 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, Killers of the Flower Moon לצפייה ישירה, Killers of the Flower Moon להורדה, Killers of the Flower Moon תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Killers of the Flower Moon כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Killers of the Flower Moon סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: רוצחי פרח הירח (באנגלית: Killers of the Flower Moon) הוא סרט דרמת פשע-מתח ומערבון-תקופתי אמריקאי, המבוים על ידי הבמאי מרטין סקורסזה, שמפיק את הסרט יחד עם לאונרדו דיקפריו, דן פרידקין, אמה טילינגר קוסקוף ובראדלי תומאס. עלילת הסרט נכתבה על ידי התסריטאי אריק רות’ בהתבסס על חלקים מספר העיון באותו השם שנכתב על ידי העיתונאי דייוויד גארן. בסרט מככבים דיקפריו ורוברט דה נירו. הסרט עלה לאקרנים בארצות הברית ב-20 באוקטובר 2023. בישראל, התעתד הסרט לעלות לאקרנים ב-19 באוקטובר 2023, אך עקב תחילתה של מלחמת חרבות ברזל, הוחלט לדחות את עלייתו לאקרנים ל-30 בנובמבר 2023. תקציר העלילה: הסרט מתאר את רציחות האוסייג’ בארצות הברית במהלך שנות ה-20, וחקירת מקרי הרצח על ידי הבולשת הפדרלית, בניהולו של ג’יי אדגר הובר. תקציר מורחב: בתחילת המאה ה-20, תגליות הנפט הביאו הון לאומת אוסייג’, שהפכו את תושביה בן לילה לכמה מהאנשים העשירים בעולם. עושרם של אינדיאנים אלה משך מיד בני שיח לבנים, שתמרנו, סחטו וגנבו כמה שיותר כסף תוצרת אוסייג’ לפני שפנו גם לרצח. הסרט, מבוסס על סיפור אמיתי ומתואר דרך הרומן הבלתי סביר של ארנסט בורקהארט (ליאונרדו דיקפריו) ומולי קייל (לילי גלדסטון). “רוצחי פרח הירח” הוא סאגת פשע מערבונית אפית, שבה אהבה אמיתית חוצה גבולות עם בגידה שלא תתואר. “רוצחי פרח הירח”, גם בכיכובם של רוברט דה נירו וג’סי פלמונס, בוים על ידי זוכה האוסקר מרטין סקורסזה על פי תסריט מאת אריק רות’ ומרטין סקורסזה, המבוסס על ספרו רב המכר של דיוויד גראן.