בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

קריוקי לצפייה ישירה

תיאור התוכן

קריוקי לצפייה ישירה, קריוקי להורדה, קריוקי 2022 סרט ישראלי לצפייה ישירה או להורדה, קאריוקי לצפייה ישירה או להורדה, קראיוקי לצפייה ישירה או להורדה, קאראיוקי לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: קריוקי הוא סרט קולנוע ישראלי משנת 2022 בבימויו של משה רוזנטל ובכיכובים של ששון גבאי, ריטה שוקרון וליאור אשכנזי. הבכורה העולמית של הסרט נערכה במסגרת התחרות הרשמית של פסטיבל הסרטים טרייבקה. הבכורה הישראלית נערכה במסגרת פסטיבל הקולנוע ירושלים, שם זכה בפרס סרט הביכורים הטוב ביותר ובפרס בחירת הקהל. הסרט זכה בארבעה פרסים בטקס פרסי אופיר לשנת 2022 שנערך ב-18 בספטמבר 2022: השחקן הראשי הטוב ביותר (ששון גבאי), השחקנית הראשית הטובה ביותר (ריטה שוקרון), הפסקול הטוב ביותר והמוזיקה המקורית הטובה ביותר, לאחר שהיה מועמד ל-14 פרסי אופיר. תקציר העלילה: מאיר (ששון גבאי) וטובה (ריטה שוקרון), זוג בגיל העמידה, חיים בחולון בתחושת החמצה. לדירת הפנטהאוז בבניין בו הם גרים נכנס שכן חדש – איציק מרציאנו (ליאור אשכנזי), סוכן דוגמניות ממיאמי, רווק, נהנתן ומוחצן, המארח מסיבות קריוקי בביתו. בקרבת איציק מאיר וטובה מתמלאים בתחושת חיות מפתיעה. טובה מתחילה לפנטז על חופשות משותפות וארוחות ערב עם השכן הכריזמטי, ואילו מאיר נוהה אחר סגנונו של איציק ומגלה צדדים חדשים בנפשו. כשהשניים מבינים שהם אינם השכנים היחידים שאיציק מוצא בהם עניין, זיקתם לשכן האטרקטיבי הופכת עד מהרה לאובססיה של ממש.