בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

עולה לראש לצפייה ישירה

תיאור התוכן

עולה לראש לצפייה ישירה, עולה לראש להורדה, עולה לראש 2022 סרט ישראלי לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: עולה לראש הוא סרט ישראלי קומי פארודי וסאטירי בהשתתפות ערוץ הכיבוד שיצא לאקרנים בשנת 2022. הסרט הופק על ידי גרין פרודקשנס וסרטי יונייטד קינג. תקציר העלילה: השלישייה אסטמה, לידוי ושקד פררה (ערוץ הכיבוד) הם כוכבים ידועים. הם מוגדרים כ”תלמידים לשימור”, אמנים מבוגרים שנשארו ללמוד בתיכון כדי להימנע מתשלום מיסים. בבית הספר בו הם לומדים, עירוני קובן[1] הם חופשיים לעשות ככל העולה על רוחם, כולל ישיבה בכורסת טלוויזיה מבית “אמריקן קומפורט” במקום כיסא תלמיד, או עישון נרגילה בזמן השיעור.

לקראת סוף שנת הלימודים מתאהב אסטמה בעדן לי (עדן סבן), משפיענית רשת המוגדרת גם היא כ”תלמידה לשימור”. בנשף הסיום היא ואסטמה מתקרבים, אך ברגע השיא מגיח במפתיע ידידה החייל, דולב שיפריס[2], וחוגג איתה את כל הערב. אסטמה מקנא ומשתכר, עולה לבמה, ולועג לנוער המתגייס לצה”ל ולראשי התיבות צה”ל הכוללים את האות ל’ (לישראל) אשר יכולה להיות משומשת לכל מדינה. לידוי מנסה להרגיע אותו, אך המצב מחמיר, מצולם ומשתמש כחומר לשיימינג ברשתות החברתיות. בעקבות זאת גל מחאות פורץ בארץ, בכנסת מבטלים את מעמד ה”תלמידים לשימור”. הופעותיהם מבוטלות לטובת זמרת צעירה בשם אדל (נאיה בינשטוק) והסיידקיק שלה (צוקוש). בעקבות זאת, הסוכנת שלהם (תום יער) מבהירה להם שהסיכוי היחיד שלהם למתג מחדש את שמם הוא גיוס לצה”ל.

השלושה מתגייסים ללהקה צבאית, להקת היח”צ[3], בהובלתם של המפקדת שרונה טייכר (רותם סלע) והמנהל האומנותי ירמי (ערן זרחוביץ’), אשר כתב בעבר את השיר של מלטה לאירוויזיון. ליחידה תנאים גבוהים במיוחד, כמו שף פרטי וג’קוזי. כשהם מגיעים ללהקה הם נתקלים בחיילים מסוגים שונים, שהם למעשה מחוות מסרטי צבא ישראליים: “ספיחס”, “אפס ביחסי אנוש”, “יוסי וג’אגר”, ו”גבעת חלפון אינה עונה”, ורפרנסים נוספים ל”עזית הכלבה הצנחנית” ו”הלהקה”. על הלהקה מוטל לשיר ולרקוד ולזכות בלייקים רבים לפוסטים שלהם ברשתות החברתיות, ופוסט שאינו זוכה להצלחה הוא בגדר “פוסט טראומה”. חוסר ההתאמה לדרישות הצבאיות, לצד התקרבות של לידוי לאדל, שגם התגייסה ללהקה, מגבירה את המתיחות בין השלושה. בשיא, הם מתפצלים, לידוי הופך לכוכב עולה בלהקה ואילו אסטמה ושקד נשלחים ל”גדוד 77″[4], היושב בבסיס מדברי שכוח אל.

בגדוד 77, השניים נתקלים בחיילים מלאי מוטיבציה שלוקחים אותם ל”סבא פז”ם”. מתברר שהנ”ל הוא לא אחר מאשר יוגב ציפירס (איתי זבולון), חברם לכיתה אותו הטביעו בטיול שנתי לירדנית, כי חשבו שכך הוא יוטבל לנצרות. מסתבר שהוא לקח זאת ברצינות ואימץ את הדת הנוצרית, וכנקמה הוא צולב את אסטמה ושקד ברחבת הבסיס. ברגע האחרון, מגיעה מש”קית הת”ש, הלא היא עדן-לי, כשהיא רכובה על אופנוע[5], ומחלצת את אסטמה ושקד. לאט לאט אסטמה ושקד משתלבים ביחידה ומתמלאים במוטיבציה קרבית, ואסטמה ועדן-לי מתאהבים. לאחר תקופה, אסטמה מתקבל לתחרות זמר כלל צה”לית בנוכחות הרמטכ”ל, במקביל לקבלה של הצמד לידוי ואדל. שקד פררה נשאר בודד ונוטש את הבסיס.

כאשר נפגשים הצדדים בהכנות לתחרות, מתפתח ויכוח קולני שמסלים למלחמת זריקת כיסאות כתר. במהלכו, אחד הכיסאות שנזרק פוגע בראשו של הרמטכ”ל. אסטמה ולידוי מפונים ברכב צבאי על ידי יוגב ציפריס לבית כלא צבאי. בדרך המדברית, בעוד ציפריס מטיח בהם שרק הסבו לעצמם נזק נוסף, הם נתקלים בשקד, המצוי במצב של התייבשות. לאחר שירדו מהרכב לסייע לשקד, הרכב הצבאי ובתוכו יוגב ציפריס מתחיל לעלות באש ודולף ממנו דלק. הוא קורא להם ומפציר בהם לעזור לו לצאת, אך השלישייה לא עושה דבר והרכב מתפוצץ.

השלישייה נשארת נטושה באמצע המדבר ומנסה לשרוד. בלילה אחד לצד מדורה, הם מדברים ומשלימים אחד עם השני, כאשר שקד מגלה לחבריו כי המשאלה שהביע במסיבת הפיג’מות שקיימו בעבר הייתה שיישארו יחד לנצח. השלישייה מחליטה להמשיך ללכת עד שיגיעו חזרה לביתם.

מספר חודשים לאחר מכן, מגיעים השלישייה לבסוף לעיר מגורם. בהגיעם, הם מגלים כי בזמן היעדרותם דווח בתקשורת כי הם נהרגו בתאונה, ובכך הפכו לגיבורים לאומיים, המיוחסים לא פעם בתור “הילדים של כולנו”. השלישייה מתגנבת לתיכון עירוני קובן, שם הם צופים מבעד לדלת בטקס לזכרם, בו אימהותיו של אסטמה מספידות אותם ומקהלה מבוגרת בליווי אדל מבצעת את שירם, “עולה לראש”, בעיבוד מלודי שקט, בסגנון שירי זיכרון[6]. השלישייה מתרגשת ובהובלתו של שקד מחליטה להשאיר את המצב כפי שהוא, לרדת מאור הזרקורים, ולא לגלות בפני העולם שהם עדיין חיים. בדרכם לעזוב את המקום, נתקל אסטמה בעדן-לי ומחליט לפנות אליה. בעודה נדהמת לגלות שהוא בחיים, הוא מנשק אותה ואומר לך שמדובר בחלום. השלישייה מבקרים באנדרטה לזכרם ונוסעים בקורקינטים שלהם לנסיעה בשכונה.

עם כתוביות הסיום של הסרט מתנגן השיר “Somebody’s Further”, כביכול שירה של מלטה לאירוויזיון[7]. למעשה, מדובר בשיר שנכתב עבור הסרט כפרודיה על שירי אירוויזיון. בשונה משאר שירי ההרכב, השיר כולו מבוצע באנגלית, אך כתוב כולו בנונסנס ובאנגלית קלוקלת. בשיר יש קטע ווקאליזה המזכיר את השיר “The 7th Element” של הזמר הרוסי-אוקראיני ויטאס.

בהיבט הסאטירי, הסרט מבקר את תרבות השיימינג, את וההטבות שלהם זוכים חיילים במסלול “מסלול טאלנט” בצה”ל[8], מגבלות חופש הביטוי בישראל ביחס לצה”ל ומסחור האבל על נפילתם של חיילי צה”ל.