בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

משחקי הרעב: בלדה לנחשים וציפורי שיר לצפייה ישירה

תיאור התוכן

משחקי הרעב: בלדה לנחשים וציפורי שיר לצפייה ישירה, משחקי הרעב: בלדה לנחשים וציפורי שיר להורדה, משחקי הרעב: בלדה לנחשים וציפורי שיר תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, משחקי הרעב: בלדה לנחשים וציפורי שיר כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, משחקי הרעב – בלדה לנחשים וציפורי שיר לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית מובנה / כתוביות בעברית, משחקי הרעב 2023 לצפייה ישירה, משחקי הרעב 2023 להורדה, משחקי הרעב 2023 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, משחקי הרעב 2023 כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, משחקי הרעב בלדה לנחשים וציפורי שיר 2023 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, משחקי הרעב 5 לצפייה ישירה, משחקי הרעב 5 להורדה, משחקי הרעב 5 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, משחקי הרעב 5 כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, משחקי הרעב 4 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית מובנה / כתוביות בעברית, The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes לצפייה ישירה, The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes להורדה, The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, The Hunger Games 2023 לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: משחקי הרעב: בלדה לנחשים וציפורי שיר (באנגלית: The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes) הוא סרט פעולה-מדע בדיוני אמריקאי שבוים על ידי פרנסיס לורנס (אנ’) על פי תסריט מאת מייקל לזלי ומייקל ארנדט, המבוסס על הרומן באותו השם משנת 2020 מאת סוזן קולינס, ומהווה פריקוול לאירועי “משחקי הרעב” משנת 2012, וכסרט חמישי בסדרת סרטי “משחקי הרעב”. בסרט מככבים טום בליית’, רייצ’ל זגלר, פיטר דינקלג’, ג’ייסון שוורצמן, האנטר שפר, ג’וש אנדרס ריברה וויולה דייוויס. העלילה מתרחשת 64 שנים לפני אירועי המשחק מספר 74, ועוקבת אחר קוריולאנוס סנואו להפיכתו למנהיג רודני של המדינה הפוסט אפוקליפטית, פאנם, במהלך יחסיו עם המיועדת לוסי גריי ביירד במהלך שנת משחקי הרעב העשירית. הקרנת הבכורה העולמית לסרט נערכה בברלין, גרמניה ב-5 בנובמבר 2023, ועלה לאקרנים בארצות הברית ב-17 בנובמבר 2023. בישראל, הסרט נדחה עקב מלחמת חרבות ברזל ועלה לאקרנים ב-7 בדצמבר 2023 תחת הפצת “סרטי ליונסגייט”. הסרט הכניס 253.1 מיליון דולר ברחבי העולם וקיבל ביקורות חיוביות לרוב מהמבקרים. תקציר העלילה: במדינת הפוסט-אפוקליפטית פאנם, השוכנת על חורבותיה של אמריקה הצפונית, המפקד קראסוס סנואו מת במהלך המרד בין הקפיטול למחוזות. 13 שנים מאוחר יותר, קוריולאנוס בנו של קראסוס במהלך שנות צעירותו כסטודנט האקדמיה שנבחר להנחות כמנטור במשחקי הרעב העשיריים. לקוריולאנוס גמלה בלבו החלטה להחזיר את שגשוג משפחתו על ידי זכייה במלגת פרס פלינת’, אך יוצר המשחקים ודיקן האקדמיה, קסקה הייבוטום, מייעץ למנטורים להתמקד בבידור הצופים במקום זכיית הפרס.

קוריולאנוס מוקצה במטרה להדריך במחוז 12 את המיועדת לוסי גריי ביירד. במהלך טקס האסיף, מתגלה תכונתה של לוסי גריי בשירה שלה לנגד עיני צופי הקפיטול, ומשתילה נחש לשמלתה של בת ראש העיר ליפ, מייפייר. בזמן שהמנטורית ארקיין קריין מתגרה במיועדת שלה שהורגת אותה, קוריולאנוס זוכה באמון של לוסי גריי, ועוזר לה לקבל אהדה מאזרחי הקפיטול, למורת רוחו של הייבוטום, כשקיבץ אותו עם לוסי גריי כדי ייכשל. קוריולאנוס רוקם תכנית בחסות יצרנית משחקי הרעב הראשית, דוקטור וולומניה גול, שבה צופי הקפיטול תורמים אספקה למיועדים במשחק דרך המנטורים שלהם כדי להגדיל את מספר הצופים במשחקים, אך חברתו לכיתה, קלמנסיה דובקוטה, לוקחת את הקרדיט, וגול מכניסה את מכתב ההצעה לתוך מיכל נחשים מהונדסים גנטית שאינם תוקפים ריחות מוכרים או DNA; כשהנחשים לא זיהו את קלמנסיה, הקישו ופצעו אותה – דבר שאישר שזו הצעתו של קוריולאנוס.

במהלך סיור בזירת המשחק, פצצת המורדים מתפוצצת, והורגת מספר מנטורים ומיועד, שכולל את בנו של הנשיא, פליקס רבינסטיל, שבמצב אנוש. כאשר לוסי גריי מצילה את קוריולאנוס, הוא נותן לה רעל עכברים כנשק. למרות התקרית המשחק עדיין יוצא לפועל, ומתחיל. לוסי גריי בורחת דרך חור שנגרם מהפיצוץ, ומסתתרת במנהרה עם המיועד הנוסף ממחוז 12, ג’סופ. חברו של קוריולאנוס ועמיתו המנטור, סג’אנוס פלינת’, זועף על אכזריות המשחק וחוקיו, ומתגנב לזירה ומתאבל לצד המיועד שלו שנפסל, מרקוס, חברו לכיתה לשעבר במחוז 2. גול משכנעת את קוריולאנוס להחזיר את סג’אנוס מהזירה. כאשר המיועדים תוקפים את השניים, קוריולאנוס הורג את אחד מהם.

לאחר מכן, מתבשר מותו של פליקס, ובכך גול נוקמת זאת ומשחררת מהמיכל נחשים לזירה, שהורגים את כל המיועדים מלבד לוסי גריי, ששרה לנחשים בלדה; קודם לכן, קוריולאנוס הניח בחשאי מטפחת שבה לוסי גריי ניקתה את דמעותיה לתוך מיכל הנחשים. גול מסרבת להכריז עליה כמנצחת עד שצופי הקפיטול שכנעו אותה. לאחר חגיגת הניצחון, הייבוטום מגלה על עוונותיו של קוריולאנוס ומצווה עליו לשרת עשרים שנה כשומר שלום על כך, וסג’אנוס מצטווה גם בכך שהתגנב לזירה. קוריולאנוס משחד קצין להעבירו למחוז 12, שם הוא וסג’אנוס מתחילים מסע אימונים בשירות שומרי השלום.

לאחר שאדם נתלה על פשע, לוסי גריי מעוררת השראה מן השיר “The Hanging Tree” על כך, וקוריולאנוס וסג’אנוס מבקרים בבר את לוסי גריי עם להקת הנוודים שמכונים “קובי”. קוריולאנוס שומע את סג’אנוס עוזר למורדים שמתכננים להימלט; קוריולאנוס משתמש בעורבני מלשן שמקליט את קולו של סג’אנוס ושולח לגול. קוריולאנוס מוצא את סג’אנוס מדבר עם ספרוס המורד, והחבר לשעבר של לוסי גריי, בילי טאופ, ועם בת-זוגו – מייפייר, במהומה. קוריולאנוס יורה אנושות במייפייר וספרוס הורג את בילי. סג’אנוס וספרוס נידונים למוות ונתלים בגין בגידה, ולוסי גריי וקוריולאנוס בורחים.

בכיוון הצפון, קוריולאנוס מוצא את כלי הנשק של ספרוס מוסתרים בבקתה על שפת האגם. לוסי גריי בורחת לאחר שהבינה שקוריולאנוס בגד בסג’אנוס. קוריולאנוס רודף אחריה, ונחש שהונח במלכודת מקיש אותו. מחוסר התמצאות, הוא יורה בעורבני חקיין שמחקים את קולה של לוסי גריי, ומוצא אותה מרחוק ויורה בה, ונעלמה. קוריולאנוס לא בטוח אם נפגעה, דבר המותיר את גורלה עלום לכאורה.

קוריולאנוס חוזר לקפיטול, שם גול אומרת לו ששחררה אותו בכבוד ורושמת אותו לאוניברסיטה. הוריו של סג’אנוס, שלא מודעים על מותו, והופכים אותו את קוריולאנוס ליורש, ומשיבים עושר למשפחת סנואו. קוריולאנוס מבקר את הייבוטום, שמתוודה שהמשחקים מעולם לא נועדו להיות המציאות, וזה היה רעיון של קראסוס גנב כשהיה שיכור, והוא העמיד את קוריולאנוס כנקמה על שפיכות הדמים שגרם בעקיפין. לאחר מכן, קוריולאנוס הורג את הייבוטום על ידי רעל עכברים במשקה ששתה. מאוחר יותר, גול מכשירה את קוריולאנוס בתור יוצר המשחקים, ומתחילה את עלייתו לשלטון.