בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

מפרץ ההרפתקאות: סרט העל לצפייה ישירה

תיאור התוכן

מפרץ ההרפתקאות: סרט העל לצפייה ישירה, מפרץ ההרפתקאות: סרט העל להורדה, מפרץ ההרפתקאות: סרט העל מדובב לעברית לצפייה ישירה, מפרץ ההרפתקאות: סרט העל מדובב לעברית להורדה, מפרץ ההרפתקאות: סרט העל דיבוב לעברית לצפייה ישירה או להורדה, מפרץ ההרפתקאות: סרט העל תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, מפרץ ההרפתקאות: סרט העל כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, מפרץ ההרפתקאות – סרט העל לצפייה ישירה או להורדה עם דיבוב לעברית / תרגום בעברית / כתוביות בעברית, מפרץ ההרפתקאות: סרט העל 2023 סרט לצפייה ישירה או להורדה, PAW Patrol:The mighty Movie לצפייה ישירה, PAW Patrol:The mighty Movie להורדה, PAW Patrol:The mighty Movie מדובב לעברית לצפייה ישירה או להורדה, PAW Patrol:The mighty Movie תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, PAW Patrol:The mighty Movie כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, PAW Patrol:The mighty Movie סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם דיבוב לעברית / תרגום בעברית מובנה / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: מפרץ ההרפתקאות: סרט העל (באנגלית: PAW Patrol:The mighty Movie) הוא סרט קומדיית גיבורי-על קנדי בהנפשה ממוחשבת המבוסס על סדרת הטלוויזיה “מפרץ ההרפתקאות” שיצר קית צ’פמן. הסרט הופק על ידי “Spin Master Entertainment” (חברת הצעצועים שמאחורי הסדרה), והופץ על ידי “סרטי פרמאונט” וסרטי ניקלודיאון. זהו סרט המשך ל”מפרץ ההרפתקאות: הסרט”, והסרט השני שיוצא תחת “Spin Master Entertainment”. הסרט בוים על ידי קאל ברונקר, שכתב את התסריט יחד עם בוב בארלן. בסרט מדבבים מקנה גרייס, טראג’י פ. הנסון, מרסאי מרטין, כריסטיאן קונברי, קים קרדשיאן, נורת’ ווסט, סיינט ווסט, ג’יימס מרסדן, וקריסטן בל. העלילה סובבת סביב גורי יחידת החילוץ שמקבלים כוחות על כאשר מטאור קסום נוחת בעיר ההרפתקאות, וחייבים לעצור את ראש העיר המדינגר, שבורח מהכלא ומשתף פעולה עם ויקטוריה ואנס כדי לגנוב את הגבישים של הגורים. הפקת הסרט החלה באוגוסט 2021, כאשר ברונקר הצהיר כי הוא מעוניין ליצור סרט המשך ל”מפרץ ההרפתקאות: הסרט” לאחר הצלחתו של קודמו. הוא אושר רשמית על ידי “Spin Master” בנובמבר 2021, עם תאריך יציאה מתוכנן ל-13 באוקטובר 2023 לפני שהוקדם לספטמבר 2023, כשברונקר חוזר לביים. Mikros Image (אנ’) במונטריאול חזרו להפיק את האנימציה לסרט, בעוד את המוזיקה הלחינה פינאר טופראק, והחליפה את הייטור פריירה מהסרט הראשון. חלק ניכר מקאסט המדבבים הראשי הוכרז בינואר 2023, לאחר הליהוק של הנסון במאי 2022. הסרט עלה לאקרנים בישראל ב-28 בספטמבר 2023. בקנדה ובארצות הברית הסרט עלה ב-29 בספטמבר 2023. תקציר העלילה: כל חייה, סקיי הרגישה שהיא לא מוערכת על ידי חבריה (צ’ייס, מרשל, רובל, רוקי, זומה, וליברטי). ומשתוקקת להוכיח שהיא יכולה להיות נכס לצוות, סקיי מקבלת הזדמנות כשמטאור קסום נוחת בעיר ההרפתקאות, נותן לה ולאחרים כוחות-על כשהם הופכים לגורים האדירים. על מנת לגנוב את כוחות הגורים, ראש העיר המדינגר בורח מהכלא ומתחבר למומחית למטאורים בשם ויקטוריה ואנס כדי לגנוב את הגבישים של הגורים.