בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

מאווקה נסיכת היער לצפייה ישירה

תיאור התוכן

מאווקה נסיכת היער לצפייה ישירה, מאווקה נסיכת היער להורדה, מאווקה נסיכת היער מדובב לעברית לצפייה ישירה או להורדה, מאווקה נסיכת היער דיבוב לעברית לצפייה ישירה או להורדה, מאווקה נסיכת היער תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, מאווקה נסיכת היער כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, מאווקה: שיר היער לצפייה ישירה או להורדה, Mavka The Forest Song לצפייה ישירה, Mavka The Forest Song להורדה, Mavka The Forest Song מדובב לעברית לצפייה ישירה או להורדה, Mavka The Forest Song תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Mavka The Forest Song כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: מאווקה נסיכת היער (באוקראינית: Мавка. Лісова пісня, בתרגום חופשי: מאווקה: שיר היער) הוא סרט תלת־ממד אוקראיני המבוסס על הדרמה “שיר היער” של לסיה אוקראינקה ומושפע מהמיתולוגיה העממית. תקציר העלילה: היערות האוקראינים חסרי הגבול הסתירו זה מכבר סודות ותעלומות רבים. כאן, בין העצים בני מאות השנים, חיים יצורים מיתיים חריגים ששומרים על עולמם הבלתי נראה לעין האנושית. מאווקה היא נימפת יער מקסימה. ייעודה העיקרי הוא להגן על היער ועל ליבו – מקורות החיים עצמם – מפני כל הסביבה, כולל אנשים. לוקאש הוא בחור כפר רגיל שאוהב מוזיקה ומשקיע את כל הכישרון שלו בנגינה. בזכות המוזיקה של הבחור קורה נס: מאווקה ולוקאש נפגשים ומתאהבים. איחודם ממילא כמעט בלתי אפשרי, אך ישנם מכשולים עוד יותר כאשר קאלינה, שכירת חרב רבת עוצמה, מופיעה בכפר. לא הרחק מהיער היא בונה מנסרה, שהיא רק כיסוי למטרה האמיתי – להגיע ללב היער. קאלינה יודעת שהמפתח אליו הוא מאווקה, שבלבה האהבה כבר התיישבה והפכה אותה לפגיעה. כדי לנצל את מאווקה, קאלינה בוחרת את לוקאש, האיכר המאוהב, כמכשיר לתיעול נשמות מלאות כעס ופחד. האם מאווקה ולוקאש יצליחו להגן על רגשותיהם? האם מבקה יכולה להציל את היער ואת אהבתה? האם כל אחד משני האוהבים יבצע את הבחירה הנכונה? תקציר רשמי: בין ההרים המסתורים ישנו יער קסום ובו יצורים וחיות השומרים על קיומו של הטבע סביבו ועל עץ החיים. מאווקה היא נסיכת היער, השומרת של הטבע. כאשר לוקאס, מוזיקאי צעיר, הנקלע בטעות ליער הקסום, פוגש בה ניצוצות עפים ובמהרה על מאווקה לבחור בחירה בלתי אפשרית בין אהבה לבן האנוש הדורשת ויתור על תפקידה כשומרת או להישאר ביער ולהגן עליו. כאשר בני האדם פולשים ליער לבזוזו, הטבע והאדם צועדים לעבר התנגשות, ורק כוחה של אהבה וצלילים של מוזיקה יכולים אולי להציל את כולם.