בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

יותר ממה שמגיע לי לצפייה ישירה

תיאור התוכן

יותר ממה שמגיע לי לצפייה ישירה, יותר ממה שמגיע לי להורדה, יותר ממה שמגיע לי 2023 סרט ישראלי לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: יותר ממה שמגיע לי הוא סרט דרמה ישראלי, בבימויו של פיני טבגר, שהופק ב-2021 הוצג בשנה זו בפסטיבלים שונים ויצא להקרנה בבתי הקולנוע בשנת 2023. תקציר העלילה: תמרה (אנה דוברוביצקי), עולה בת 39 מאוקראינה היא אם יחידנית לפנחס (מיכה פרודובסקי) בן ה-12. הם מתגוררים בדירה קטנה ומוזנחת בשיכון “בלוק” בפרברי חיפה, כשתמרה מפרנסת אותם בקושי בעבודתה במשמרות לילה ככוח עזר בבית החולים רמב”ם. פנחס מנסה לרכוש את מקומו בין ילדי הבלוק, הן במשחקי כדורגל והן בניסיון להצטרף אל בני כיתתו המתחילים ללמוד לקראת העלייה לתורה שבטקס בר המצווה. שמעון (יעקב זדה דניאל), השכן החב”דניק, מסכים ללמד אותו אולם תמרה מתנגדת וטוענת כי הדבר מרוחק מתרבותם. פנחס אינו מוותר, מזייף את חתימת אמו על האישור, מתחיל ללמוד עם שמעון וקשר אמיץ נרקם ביניהם. כאשר תמרה מגלה את הדבר היא מחייבת את השניים ללמוד בדירתה וגם היא נשבית בקסמו של שמעון. האידיליה מופרת על ידי הסביבה אשר מתנגדת לקשר בין שמעון ותמרה.