בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

טהורה לצפייה ישירה

תיאור התוכן

טהורה לצפייה ישירה, טהורה להורדה, טהורה תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, טהורה כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, טהורה 2024 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, Immaculate לצפייה ישירה, Immaculate להורדה, Immaculate תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Immaculate כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Immaculate סרט 2024 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: טהורה (באנגלית: Immaculate) הוא סרט אימה פסיכולוגי אמריקאי בבימויו של מייקל מוהאן, על פי תסריט מאת אנדרו לובל. בסרט מככבים סידני סוויני, אלברו מורטה, בנדטה פורקרולי, דורה רומנו, ג’ורג’יו קולנג’לי וסימונה טבסקו. ב-12 במרץ 2024, בכורת הסרט העולמית התרחשה בפסטיבל South by Southwest, ועתידה לעלות לאקרנים בארצות הברית ב-22 במרץ 2024. בישראל הסרט עלה לאקרנים ב-21 במרץ 2024. תקציר העלילה: בשנות נעוריה, ססיליה טובעת באגם וחווה מוות קליני למשך זמן קצר. כאשר מתעוררת לחיים, טוענת ססיליה שאלוהים הציל אותה למטרה מסוימת, ובכך הופכת לנזירה. לאחר מכן, מקבלת ססיליה הזמנה מהאב סאל טדסקי להצטרף למנזר מיוחד באיטליה. בזמן שקמה מסיוט, המומה ססיליה לגלות כי היא הרה, למרות שהיא בתולה ומעולם לא ניהלה יחסי מין עם גבר. בזמן שההריון מתקדם, הנזירה איזבלה מנסה להטביע את ססיליה. במהלך תקופת בחילות בוקר, בזמן שמקיאה לססיליה נופלת אחת משיניה; בקשתה להילקח לבית חולים ראוי נדחית. לאחר מכן, איזבלה מתה על ידי התאבדות מקפיצת גג. בזמן שעות היממה החשוכות, מתגנבת ססיליה ונחרדת לראות את הנזירה סופריור חותכת את לשונה של גוון. בנוסף, מגלה ססיליה מעבדה משונה במרתף. לאחר מכן, ססיליה מנסה להימלט מהמנזר בכך שמזייפת הפלה באמצעות תרנגולת מתה, אך תרמית ההימלטות נחשף. חושף האב טדסקי שהוא היה גנטיקאי בעברו לפני שהפך לכומר, והשתמש בדגימות DNA שנלקחו ממסמר הצליבה של ישו, וטדסקי ניסה במשך עשרים שנה ליצור בריאה חדשה של ישו, וגופה של ססיליה השתלבה עם ה-DNA. ססיליה מוטרדת מהאפשרות שילדה יוכל להציל או להרוס את העולם כפי שנכתב בהתגלות, ועושה ניסיון מילוט נוסף, וחונקת את החשמן עם מחרוזת התפילה וטדסקי מנסה לעצור אותה אך ססיליה מציתה אש. בזמן שטדסקי נשרף אנושות, ססיליה בורחת אל הקטקומבות שמתחת למנזר, ומוצאת את גופתה של גוון. טדסקי מנסה להרוג את ססיליה אך דוקרת אותו באמצעות אזמל. כשמגיחה לחוץ המנזר, יולדת ססיליה, ומתכננת להרוג את ילדה באמצעות אבן, אך הסרט דוהה לשחור.