בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

חיים שלמים לצפייה ישירה

תיאור התוכן

חיים שלמים לצפייה ישירה, חיים שלמים להורדה, חיים שלמים תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, חיים שלמים כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, חיים שלמים 2023 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, Past Lives לצפייה ישירה, Past Lives להורדה, Past Lives תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Past Lives כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Past Lives סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: חיים שלמים (באנגלית: Past Lives, מילולית “חיים קודמים”) הוא סרט דרמה רומנטית אמריקאי משנת 2023 שנכתב ובוים על ידי סלין סונג בכיכובם של גרטה לי, טאו יו וג’ון מגארו. הסרט – סרט הבכורה של סונג כבמאית – עוקב אחר מפגש מחודש בין שני חברי ילדות כשהם מתבוננים במערכת היחסים שלהם ובחיים שלהם. “חיים שלמים” הוצג בבכורה עולמית בפסטיבל סאנדנס ב-21 בינואר 2023, ויצא לאקרנים בארצות הברית ב-2 ביוני 2023. הסרט זכה להערכה נרחבת מהמבקרים, שציינו את הבימוי והתסריט של סונג ואת המשחק של לי, יו ומגארו. תקציר העלילה: שני גברים ואישה יושבים בבר בזמן שזוג שאינו מוצג על המסך צופה בהם ומנסה לנחש על סמך העובדה שהאישה ואחד הגברים הם אסייתים מה מערכות היחסים שלהם זה עם זה.

עשרים וארבע שנים קודם לכן בקוריאה הדרומית, נה יאנג והאי סונג הם חברים לכיתה שהולכים יחד הביתה כל יום. משפחתה של נה יאנג מהגרת לטורונטו, שם היא משנה את שמה לנורה.

12 שנים מאוחר יותר, האי סונג סיים את שירותו הצבאי ונורה היגרה לניו יורק. יום אחד, נורה ואמה מדברות בטלפון בזמן שהן מחפשות את חבריה לכיתה מקוריאה. כשהיא מחפשת את האי סונג, היא רואה שהוא כתב בפוסט בפייסבוק שהוא מחפש את נה יאנג, בלי להבין שהיא שינתה את שמה. הם מתחברים מחדש ומדברים בסקייפ ושניהם מבקשים מהשני לבוא לבקר אותם, אם כי אף אחד מהם לא יכול להתחייב, מכיוון שנורה עומדת להשתתף בריטריט של סופרים והאי סונג עובר לסין לחילופי שפות. נורה אומרת להאי סונג שהם צריכים להפסיק לדבר לזמן מה, מכיוון שהיא רוצה להתמקד ברצינות בכתיבה שלה.

בבית ההארחה לסופרים פוגשת נורה את ארתור ומתארת לו את המושג הקוריאני של “אִין-יָאן” על פיו אם אתה פוגש מישהו, אפילו בקצרה, זה אומר שנפגשתם גם בחיים קודמים, ונאהבים הם אנשים שנפגשו שוב ושוב בחייהם הקודמים. ארתור שואל אם היא מאמינה בזה, והיא אומרת שלא, שזה רק משהו שקוריאנים אומרים כדי להתחיל אחד את השני. בסין, הא סונג פוגש אישה, ומשתמע שהם מתחילים לצאת.

12 שנים מאוחר יותר, ארתור ונורה נשואים ומתגוררים בניו יורק. נורה היא מחזאית וארתור הוא סופר. האי סונג מגיע לניו יורק ופוגש שם את נורה. הוא מספר כי נפרד מחברתו הסינית. למחרת בערב, שלושתם יוצאים לארוחת ערב ומסיימים בבר מתחילת הסרט.