בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

חותנים בהפרעה לצפייה ישירה

תיאור התוכן

חותנים בהפרעה לצפייה ישירה, חותנים בהפרעה להורדה, חותנים בהפרעה תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, חותנים בהפרעה כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, חותנים בהפרעה 2023 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, The Out-Laws לצפייה ישירה, The Out-Laws להורדה, The Out-Laws תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, The Out-Laws כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, The Out-Laws סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: חותנים בהפרעה (באנגלית: The Out-Laws ובעברית: מחוץ לחוק) הוא סרט קומדיית פעולה אמריקאית משנת 2023 בבימויו של טיילר שפינדל, שנכתב על ידי אוון טרנר ובן זזוב, בהפקת אדם סנדלר, אדם דווין ואלן קוברס. מככבים בו דווין, נינה דוברב, אלן ברקין ופירס ברוסנן. הסרט עלה לצפייה בשירות הסטרימינג “נטפליקס” ב-7 ביולי 2023. תקציר העלילה: אוון בראונינג הוא מנהל בנק צעיר שעומד להינשא לפארקר מקדרמוט, שהוריו המנוכרים יוצרים איתה קשר כדי לבוא לחתונה. הוא נרגש שהוא סוף סוף הולך לפגוש אותם, בעוד היא מודאגת שהם יכולים להיות קצת הרבה.

הוריו של אוון, ניל ומרגי, קשים. אוון מתקשר לבשר להם את החדשות הטובות על השתתפות הוריו של פארקר בחתונה. קודם כל הוא צריך לשמוע על אלרגיה מוזרה של אורח, ואז הם מראים את בורותם במקצועו של פארקר כמדריך יוגה, מתוך אמונה שזה כרוך במוט חשפניות. במקום לשמוח על החדשות שהמחותנים האחרים מגיעים, הם מבקרים אותם על היעדרותם בחיי של פארקר.

בבנק, אוון צריך לשחרר עובד שעשה לו מתיחות על ידי נעילה בכספת. בכך הוא מראה ומדבר על עד כמה מערכת האבטחה של הבנק שלהם מתקדמת. הם מציינים כי אבטחת הכספת של הבנק המתחרה שלהם נחשבת לטוב ביותר במדינה. אוון גם מציין שלכל הכספות יש בריח מילוט חירום.

בארוחת ערב עם הוריו, הם מדברים על הופעתם בקרוב של הוריו של פארקר. בינתיים, אוון מדבר עם מתקן האחסון שבו הם שוכרים כשהוא מקווה לגשת לתמונות של פארקר למונטאז’ תמונות לחתונה. השיחה שלו מתריעה בטעות לבוס הפשע ריהן על חזרתם.

בלילה שלאחר מכן, הוריו של פארקר הכניסו את עצמם לביתם של הזוג שיתחתן בקרוב, פארקר בשיעור יוגה ומפחיד את אוון. הם מתעקשים שאוון קורא להם בילי ולילי. למחרת, אוון יוצא מהעבודה כדי לבלות את היום עם החותנים. הם בוחרים את סדר היום, אז הם יוצאים לצניחה חופשית, עושים קעקועים ושותים.

תוך 12 שעות, זוג פושעים ידוע לשמצה, המכונים “שודדי הרפאים” מחזיק את הבנק של אוון, עם מנהל ההנגאובר בבניין. אוון מבחין באינדיקטורים ספציפיים כמו הקולון של הזכר, ונותן לו פלאשבקים לבר בלילה הקודם. הוא גם נזכר בפרטי אבטחה שסיפר ללילי, מה שגרם לו להאמין שהשודדים עשויים להיות החותנים העתידיים שלו.

הסוכן המיוחד של ה-FBI, רוג’ר אולדהם, שואל את אוון כמנהל הבנק כשמאחוריו בילי ולילי. לא מסוגלים לומר דבר, פארקר מתעקשת שיעזבו ברגע שאוון פורץ בבכי. אולדהם הקדיש את רוב הקריירה שלו לרדוף אחרי שודדי הרפאים והוא משוכנע שהם עומדים מאחורי השוד.

מנסה לגייס את עזרת הוריו ביציאה לבילי ולילי, אוון מספר להם את החשדות שלו. הם אכן שואלים שאלות ישירות ולא הולמות בארוחת הערב, אבל בילי ולילי מכוונים מחדש את השיחה במומחיות. פארקר שואלת מאוחר יותר את אוון מדוע הוא מתנהג בצורה מוזרה, ובעוד הוא מספר לה על התיאוריה שלו, היא מאמינה שזה מטורף.

אוון עוקב אחרי חמינו ושומע אותה מאיימת להרוג את פארקר אם לא ישיגו לה עוד 5,000,000 דולר לפני החתונה. אולדהם עוצר את אוון בכביש המהיר, מוצא ראיות נטועות בתא המטען, ושופך אותן על חמינו. אולדהם שם עליו חוט, בתקווה לגרום לבילי ולילי להתוודות. במקום זאת, ריהאן מופיעה עם עושיה ולוקחת את פארקר כבת ערובה כביטוח. אוון נגעל, ומתחיל לשלב כוחות עם בילי ולילי.

תחילה הם בוחרים לשדוד את הבנק “Victory Union”. עם זאת, הם מפסידים את רוב המזומנים באמצעות קומדיה של טעויות. אז הם מתמקדים בשמור בתור פיבי קינג, מנהלת אטלס רזרב הגדולה בהרבה. אוון נכנס, שואל את המנהלת שלו פיבי קינג איך הוא יכול לצייד טוב יותר את הבנק שלו. היהירות של פיבי מתחילה, אז היא מראה לו את כל אמצעי ההגנה איתו. בדיוק כשהכספת נפתחת, בילי ולילי יוצרים הסחה בחזית בזמן שאוון מסתגר בעצמו ואז משתמש בתפס המילוט החירום כדי לברוח עם הכסף.

עם ירידת הכופר, ריהאן מופתע לטובה מכך שאוון הביא את הכסף, אבל יהרוג אותם בכל זאת. אוון מטיל אותם בנס כשבילי ולילי מסחים את דעתם של השוטרים כדי שאוון יוכל להתגנב בחזרה לכספת עם הכסף.

בעוד בילי ולילי מסגירים את עצמם ועוזרים לאולדהם עם האקסית שלו, הוא נותן להם ללכת לזמן קצר לקבלת החתונה של אוון ופרקר.

בסצנה שאחרי הכתוביות, אוון זורק מהדק לתוך חתיכת עוגה כדי שבילי ולילי יוכלו להשתמש בהם כדי להשתחרר מהאזיקים.