בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

זמנכם עבר לצפייה ישירה

תיאור התוכן

זמנכם עבר לצפייה ישירה, זמנכם עבר להורדה, זמנכם עבר תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, זמנכם עבר כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, זמנכם עבר 2023 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, עבר זמנכם לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית מובנה / כתוביות בעברית, Old Dads לצפייה ישירה, Old Dads להורדה, Old Dads תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Old Dads כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Old Dads סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: זמנכם עבר (באנגלית: Old Dads) הוא סרט קומדיה אמריקאי משנת 2023 בבימויו של ביל בר ובכיכובו. בר גם הפיק וכתב את התסריט יחד עם בן טישלר. בנוסף מככבים בסרט גם השחקנים בובי קנאבלי ובוקים וודביין. הסרט עלה לשידור בנטפליקס ב-20 באוקטובר 2023. תקציר העלילה: הקומיקאי והשחקן ביל בר הפך לאב לראשונה בגיל כמעט 50. סרט זה הוא הסרט העלילתי הראשון שכתב וביים, מבוסס על חוויותיו האישיות כאב ובעל משפחה . בר מגלם בסרט את ג’ק, אב לילד בן שלוש, שביחד עם שני חבריו הטובים בני גילו מנסים להסתגל להיותם בעלי משפחה, לאבהות מאוחרת ולאתגרים שונים אחרים בהתמודדות עם העידן המודרני, בין היתר קולגות צעירים בעולם העבודה והורים נוספים שרואים את אותם אבות מבוגרים כמיושנים ולא מעודכנים.