בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

ולריה מתחתנת לצפייה ישירה

תיאור התוכן

ולריה מתחתנת לצפייה ישירה, ולריה מתחתנת להורדה, ולריה מתחתנת 2023 סרט ישראלי לצפייה ישירה או להורדה, וולריה מתחתנת לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: ולריה מתחתנת, הוא סרט קולנוע ישראלי שעלה לאקרנים בשנת 2023 בכתיבה ובימויו של מיכל ויניק, עם לנה פרייפלד, יעקב זדה דניאל, דאשה טבורונוביץ’ ואברהם שלום לוי בתפקידים הראשיים. מיכל ויניק זכתה בפרס אופיר לתסריט המקורי הטוב ביותר בטקס פרסי אופיר לשנת 2022, שבו היו לסרט 14 מועמדויות לפרס אופיר – פרס אופיר לסרט העלילתי הטוב ביותר (מיכל ויניק), פרס אופיר לבמאי הטוב ביותר (מיכל ויניק) פרס אופיר לשחקן הראשי הטוב ביותר (יעקב זדה דניאל), פרס אופיר לשחקנית הראשית הטובה ביותר (לנה פרייפלד), פרס אופיר לשחקן המשנה הטוב ביותר (אברהם שלום דוד), פרס אופיר לליהוק הטוב ביותר (אורית אזולאי), פרס אופיר לפסקול הטוב ביותר (רונן נגל, אשי מילוא), פרס אופיר לעיצוב האמנותי הטוב ביותר (שונית אהרוני), פרס אופיר לאיפור הטוב ביותר (שונית גבע), פרס אופיר לעריכה הטובה ביותר (מאיה קניג), פרס אופיר למוזיקה המקורית הטובה ביותר (דפנה קינן), פרס אופיר לצילום הטוב ביותר (גיא רז), פרס אופיר לעיצוב התלבושות הטוב ביותר (מאיה ליבוביץ’). כן זכה הסרט בפרס הסרט והתסריט הטובים ביותר בפסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה וזכה לשבחים בפסטיבלים בוונציה, טורונטו, מיאמי, טאלין, ציריך, אנטליה ועוד. הסרט עוסק בתופעת “הכלות מאוקראינה” – נשים אוקראיניות שמגיעות לישראל להינשא בנישואי תועלת לגברים ישראלים. הגברים מבקשים מפלט מהבדידות והצעירות האוקראיניות מחפשות דרך לברוח מהמצוקה הכלכלית בארצן. תקציר העלילה: כריסטינה (לנה פרייפלד) היא אזרחית אוקראינית שהתחתנה עם גבר ישראלי, מיכאל (יעקב זדה דניאל) וחיה איתו כבר ארבע שנים בישראל. לפרנסתה היא עובדת במכון יופי, חוסכת לטיפולי פוריות ואף רוצה לעבור גיור ולקבל אזרחות ישראלית. מיכאל מתפרנס מהבאת כלות אוקראיניות לשם נישואין בישראל. הלקוח שלו כעת הוא איתן (אברהם שלום לוי) ששילם למיכאל 5,000 דולר עבור התיווך. הפעם הכלה המיועדת היא ולריה (דאשה טבורונוביץ’), אחותה הצעירה של כריסטינה. כריסטינה ומיכאל מקבלים את דאשה בנתב”ג ומביאים אותה לדירתם הקטנה בבת ים, שם היא אמורה להיפגש עם איתן. איתן נפגש עם ולריה והיא מוצאת חן בעיניו. הוא קונה לה סמרטפון ובאמצעותו הוא משוחח אתה. ולריה שקטה וכמעט אינה מגיבה. היא מסתכלת באחותה ומבינה שכריסטינה למעשה שבוייה בידי מיכאל, אין כאן אהבה וכי לפי רצונו היא יכולה להיות מגורשת בחזרה לאוקראינה. היא מסתגרת בחדר הרחצה ומסרבת לצאת וזורקת את המפתח החוצה. מיכאל ואיתן מחפשים אותו לשווא בגשם שוטף. מיכאל מוכן לתת לאיתן אישה אחרת אך הוא מסרב. לבסוף היא פותחת את הדלת, מיכאל קונה לה כרטיס בחזרה לאוקראינה וכריסטינה נפרדת ממנה בדמעות.