בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

וונקה לצפייה ישירה

תיאור התוכן

וונקה לצפייה ישירה, וונקה להורדה, וונקה מדובב לעברית לצפייה ישירה או להורדה, וונקה דיבוב לעברית לצפייה ישירה או להורדה, וונקה תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, וונקה כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, וונקה 2023 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם דיבוב בעברית / תרגום בעברית מובנה / כתוביות בעברית, ונקה לצפייה ישירה או להורדה, Wonka לצפייה ישירה, Wonka להורדה, Wonka מדובב לעברית לצפייה ישירה או להורדה, Wonka תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Wonka כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Wonka סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם דיבוב בעברית / תרגום בעברית מובנה / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: וונקה (באנגלית: Wonka) הוא סרט קולנוע מוזיקלי שעלה לאקרנים ב-15 בדצמבר 2023 שמבוסס על ספר הילדים “צ’ארלי והשוקולדה” מאת רואלד דאל, שיצא לאור בשנת 1964. הסרט, שהופק על ידי אולפני “האחים וורנר”, מתאר את הרפתקאותיו של וילי וונקה לפני שפתח את מפעל השוקולד. את וילי וונקה מגלם השחקן טימותי שאלאמה. תקציר העלילה: ווילי וונקה, קוסם שאפתן, ממציא ושוקולטייר, מגיע לאירופה כדי להקים את חנות השוקולד שלו בשדרת השוקולד. כשאזלו החסכונות הזעומים שלו, הוא מובא לפנסיון של גברת סקרוביט על ידי העוזר שלה בליצ’ר, ולמרות אזהרותיה של נודל היתומה לגבי האותיות הקטנות, הוא חותם על חוזה שאותו אינו יודע קרוא וכתוב. כדי לשלם להם את החוב שנגרם לו, וונקה מציג “רחף”, שוקולדים שגורמים לאנשים לעוף, ונאלץ להתמודד עם לעגם של שלושה שוקולטיירים יריבים – ארתור סלוגוורת’, פליקס פיקלגרובר וג’רלד פרודנוזה – שמתקשרים למפקד המשטרה כדי להחרים את הרווחים שצבר על מכירת שוקולד מבלי שתהיה לו חנות.

מאחר שוונקה לא יכול לשלם את עלות הלינה המופרז שהושתה עליו , וונקה נתפס ונאלץ לעבוד במכבסה עבור גברת סקרוביט לצד שבויים אחרים: אבקסיס קראנץ’, פייפר בנץ, לארי צ’קלסוורת’, לוטי בל ונודל. כשנודע לו על קרטל המורכב משוקולטיירים יריבים, המנצלים את חולשתו של מפקד המשטרה לשוקולד כדי לאלץ את וונקה לעזוב את העיר, וונקה בורח בעזרת נודל; בזמן שהוא מבטיח לה אספקת שוקולדים לכל החיים, היא מבטיחה ללמד אותו לקרוא. וונקה אומר לנודל שהזיקה שלו לשוקולד נובעת מאמו המנוחה, ומזכיר את גניבת השוקולדים שלו על ידי איש כתום קטן וחידתי שגונב אותם כבר שנים. כדי לייצר את השוקולד המיוחד שלו, וונקה ונודל נוסעים לגן החיות המקומי, חולבים את אביגיל הג’ירפה. יחד עם עובדי מכבסה אחרים, הם יוצאים למסע צלב למכירת שוקולד כדי להקל על חובותיהם תוך שימוש במנהרות מתחת לעיר כדי להתחמק מסקרוביט והצ’יף. חושף אומפה לומפה בשם לופטי בתור הגנב, וונקה מגלה שהאומפה לומפה מחפש תגמול על פולי הקקאו שלקח וונקה מלומפלנד לפני שנים תחת משמרתו של לופטגי לפני שהוא בורח על ידי הונאה בוונקה.

באמצעות הכספים שנאספו ממכירת שוקולדים, פתחו השבויים את חנות השוקולד החלומות של וונקה. קרטל השוקולד והצ’יף, שכעת אינם מסוגלים לעצור אותו מכיוון שיש לו חנות לגיטימית, חושפים אותו לסקרוביט. כשהוא מחדיר את השוקולדים שלו בזיעה של יטי, סקרוביט מסית כאוס בקרב הלקוחות, מה שמוביל להרס החנות של וונקה. וונקה מסכים להצעת הקרטל לעזוב את העיר בספינה כדי לשלם את החובות של כולם. כל העובדים משוחררים מהמכבסה מלבד נודל; סלוגוורת’ משלם לסקרוביט שישאיר אותה שם ללא הגבלת זמן, והיא נעולה בלול היונים. וונקה מסיק שנודל היא האחיינית של סלוגוורת’, לפני שהוא ולופטי נאלצים לקפוץ מהסירה שהוכנה להתפוצץ. לאחר שהצילו את נודל בעזרת הקבוצה, הם מתכננים אסטרטגיה להשיג את ספר החשבונות המפליל של הקרטל.

תוך ניצול הסחת הדעת של אביגיל, וונקה ונודל מסתננים לבסיס הקרטל. הם מתעמתים עם הקרטל, שחושף כי נודל, שדווחה על מותה לאמה דורותי, הושארה על ידי סלוגוורת’ לסקרביט כדי לחסל את תביעתה להון המשפחתי. הקרטל מנסה להטביע את וונקה ונודל בשוקולד, אך וונקה מאפשר ללופטי לחלץ אותם וחושף את מעללי הקרטל בפני הרשויות והציבור. לאחר אכילת מלאי שלם של “רחף”, בסופו של דבר הקרטל עף באוויר בלי שום דרך לרדת. חבריו של וונקה משחררים את מאגר השוקולד של הקרטל דרך מזרקה, מרופדת במרכיבים הייחודיים של וונקה, והורסים את מפעל הקרטל. הקהל מתענג על טעימת מזרקת השוקולד של וונקה, וונקה פותח את חפיסת השוקולד האחרונה שאמו נתנה לו, ומגלה נייר מוזהב עם מסר שאומר שמה שחשוב הוא “עם מי אתה חולק את השוקולד”. הוא מפגיש את נודל עם אמה דורותי סמית’, מסדיר את חובו עם לופטי, ומוצא טירה נטושה למכירה כדי להתחיל לבנות את מפעל השוקולד שלו עם לופטי כשף הטעימות שלו.

באפילוג, סקרוביט ובליצ’ר נעצרים לאחר שניסיונם לחסל ראיות לחבלה בחנות של וונקה, ושאר חבריו של וונקה חזרו לחייהם הישנים.