בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

הקלמרים עונה 9 פרק 4 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

הקלמרים עונה 9 פרק 4 לצפייה ישירה, הקלמרים עונה 9 פרק 4 להורדה, הקלמרים עונה 9 פרק 4 שידור חי, הקלמרים עונה 9 פרק 4 שידור ישיר, הקלמרים 9 פרק 4 המלא לצפייה ישירה או להורדה, הקלמרים 2024 פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה, הקלמרים 2024 פרק 4 שידור חי ישיר, קלמרים עונה 9 פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: הקלמרים היא סדרת קומדיה ישראלית לנוער וילדים מבית HOT VOD Young. הסדרה עלתה לאוויר ב-2013 ועונתה התשיעית עלתה לאחר 5 שנים מהעונה השמינית ב-14 באפריל 2024. הסדרה מספרת על שני שוטרים המכונים “קלמרים” שבאים לשמור על הסדר והארגון בבית הספר “ארזים”. את הדמויות הראשיות בסדרה משחקים צמד השחקנים אודי גוטשלק (אבי קפטה) ואביעד בנטוב (עודד בורמן). בשנת 2018 הסדרה עלתה לשידור גם בערוץ ניקלודיאון ישראל ובערוץ Zoom. החל משנת 2024 ניתן לצפות בתכנית גם דרך ערוץ FOMO לצופי הוט. תקציר העלילה: העלילה מתמקדת בשני שוטרים המכונים “הקלמרים” (ראשי תיבות של: “קצין ללא מטרה רצינית”) – עודד בורמן (אביעד בנטוב) ואבי רחמים קפטה (אודי גוטשלק), שבאים לשמור על הסדר והארגון בבית הספר “ארזים”, עוזרים לתלמידים בבעיות עם המורים בעיקר, ולפעמים עם תלמידים שונים ולרוב מצליחים רק לבלגן את העניינים.