בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

הפרידה הארוכה מכולן לצפייה ישירה

תיאור התוכן

הפרידה הארוכה מכולן לצפייה ישירה, הפרידה הארוכה מכולן להורדה, הפרידה הארוכה מכולן 2023 סרטו של עידו מזרחי לצפייה ישירה או להורדה, The Longest Goodbye לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית מובנה / כתוביות בעברית, The Longest Goodbye סרטו של עדו מזרחי לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: האם הייתם מעוניינים לבקר במאדים? למשך כמה זמן הייתם מוכנים להיפרד מאהוביכם כדי להגשים את החלום הפרוע ולחקוק את שמכם בספרי ההיסטוריה והמדע? חודשים? שנים? ואולי לנצח? ומה אם היו אומרים שיש סיכוי שתשתגעו בדרך? השאלות הללו ואחרות ילוו אתכם בזמן ואחרי הצפייה בסרטו של עידו מזרחי, המתעד את הנעשה מאחורי הקלעים של התוכנית הגרנדיוזית של נאס”א לשלוח בני אדם למאדים בעשור הקרוב. מזרחי משוחח עם הפסיכולוג הממונה על שפיותם של הטסים, עם האסטרונאוטים הצעירים שהתנדבו למשימה ועם אסטרונאוטית לשעבר, שהיא ובני משפחתה עדיין מנסים להתגבר על החוויה המטלטלת שעברו – הם בביתם והיא בקצה השמיים.