בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

הסוסיתא של הרצל לצפייה ישירה

תיאור התוכן

הסוסיתא של הרצל לצפייה ישירה, הסוסיתא של הרצל להורדה, הסוסיתא של הרצל 2019 סרט ישראלי לצפייה ישירה או להורדה, הסוסיתה של הרצל לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: הסוסיתא של הרצל הוא סרט דרמה ישראלי, שיצא ב-19 בדצמבר 2019. הסרט יצא בתמיכה ובמימון של קרן יהושע רבינוביץ; קרן גשר לקולנוע רב תרבותי ושידורי קשת. הסרט היה מועמד לפרס העריכה בתחרות פרסי אופיר 2018. תקציר העלילה: מורה בשם יגאל גזית עוזב את תל אביב ועובר לשדרות על מנת ללמד קולנוע בתיכון “גוטליב” בשדרות ומקבל מתלמידיו שיעור לחיים. בעיר שדרות, שיגרת הקסאמים היא שגרה אבסורדית והתושבים משלמים יום יום את המחיר. כשטיל פוגע באביו של אחד התלמידים, יגאל משכנע אותו לקחת מצלמה ולתעד את אביו בבית החולים, בעקבות זאת, תלמידים נוספים מתחילים לתעד את חייהם וסביבתם הקרובה, הסיפורים המצולמים והחשופים הללו גורמים למנהלת עמליה לאסור על יגאל להמשיך וליצור אותם. יגאל נקרע בין מחויבותו לתלמידיו לבין התנגדות ההנהלה לדרך הלימוד שלו, המציגה את חיי התושבים בזווית לא מחמיאה.