בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

הנזירה 2 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

הנזירה 2 לצפייה ישירה, הנזירה 2 להורדה, הנזירה 2 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, הנזירה 2 כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, הנזירה 2 סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, הנזירה II לצפייה ישירה או להורדה, The Nun 2 לצפייה ישירה, The Nun 2 להורדה, The Nun 2 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, The Nun 2 כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, The Nun 2 סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, The Nun II לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: “הנזירה 2” (באנגלית: The Nun II) הוא סרט אימה גותי על-טבעי אמריקאי שיעלה לאקרנים בקרוב בבימויו של מייקל צ’אבס, לפי תסריט שנכתב בידי איאן ב. גולדברג, ריצ’רד נאינג ואקילה קופר לפי סיפור מאת קופר. הוא משמש כהמשכון לסרט “הנזירה” (2018) והפרק התשיעי ביקום הקולנועי של לזמן את הרוע. בסרט מככבים טאיסה פרמיגה, ז’ונאס בלוקה ובוני ארונס, שחוזרים מהסרט הראשון, כשסטורם ריד ואנה פופלוול מצטרפים לצוות השחקנים. בעוד שפיטר ספרן וג’יימס ואן חוזרים כמפיקים. ב-2017, ואן דן באפשרות של המשכון לסרט “הנזירה” ובשנת 2019 חשף ספרן שהסרט נמצא בשלבי פיתוח. קופר נשכר בהתחלה ככותב יחיד לסרט, לפני שגולדברג ונאינג הצטרפו אליו וסיימו יחדיו את התסריט המוגמר. צ’אבס, שביים את שני הסרטים הקודמים ביקום הקולנועי של לזמן את הרוע, “קללת לה יורונה” (2019) ו”לזמן את הרוע 3: בשליחות השטן” (2021), הוכרז כאחראי על הבימוי של “הנזירה 2” גם כן. הצילומים הראשיים החלו באוקטובר 2022 בצרפת. ב-6 ביולי 2023 פורסם הקדימון הרשמי של הסרט. “הנזירה 2” עלה לאקרנים לבתי הקולנוע בארצות הברית בהפצת אולפני האחים וורנר וניו ליין סינמה, ב-8 בספטמבר 2023, בישראל, הסרט עלה ב-7 בספטמבר 2023.