בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

היחידה ללוחמה לא ג’נטלמנית לצפייה ישירה

תיאור התוכן

היחידה ללוחמה לא ג’נטלמנית לצפייה ישירה, היחידה ללוחמה לא ג’נטלמנית להורדה, היחידה ללוחמה לא ג’נטלמנית תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, היחידה ללוחמה לא ג’נטלמנית כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, היחידה ללוחמה לא ג’נטלמנית 2024 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, היחידה ללוחמה לא גנטלמנית לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, The Ministry of Ungentlemanly Warfare לצפייה ישירה, The Ministry of Ungentlemanly Warfare להורדה, The Ministry of Ungentlemanly Warfare תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, The Ministry of Ungentlemanly Warfare כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, The Ministry of Ungentlemanly Warfare סרט 2024 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, The Ministry of Ungentlemanly Warfare סרט 2024 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: היחידה ללוחמה לא ג’נטלמנית (באנגלית: The Ministry of Ungentlemanly Warfare) הוא סרט קומדיית ריגול ופעולה בבימויו של גאי ריצ’י, המבוסס על הספר “הלוחמים הסודיים של צ’רצ’יל: סיפורם האמיתי והנפיץ של הכוחות המיוחדים חסרי המעצורים במלחמת העולם השנייה” מאת דמיאן לואיס משנת 2014. הסרט מציג גרסה בדיונית של אחד המבצעים שביצעה מנהלת המבצעים המיוחדים בתקופת מלחמת העולם השנייה. הסרט יצא לאקרנים בארצות הברית ב-19 באפריל 2024. רקע: “היחידה ללוחמה לא ג’נטלמנית” הוא כינוי ליחידת קומנדו שהוקמה על ידי וינסטון צ’רצ’יל, ראש ממשלת בריטניה, ואיאן פלמינג, איש מודיעין והסופר שיצר את דמותו של ג’יימס בונד. צ’רצ’יל היה נחוש לזנוח את כללי הלוחמה הישנים של המאה ה-19 ולהסתגל ללוחמה המודרנית, תוך שימוש בכל האמצעים הדרושים כדי להביס את אויביה של בריטניה. היחידה משכה אליה מגוון של תמהונים ופורעי חוק, ממציאים ולוחמים שהפגינו כישרונות, שחשבו מחוץ לקופסה ושלעולם לא יזכו להערכה מהחברה הבריטית. לחיילי היחידה שלחמו מאחורי קווי האויב היה סיכוי קטן לחזור, ומשימותיהם תוכננו כך שהלוחמים יוכלו לזרוע הרס רב ככל האפשר לפני מותם הסביר. רבים מצאו שם את מותם, כך שסיפוריהם נותרו עלומים במשך עשרות שנים. סיפורם של חיילי הקומנדו האלו הובא בספרו של דמיאן לואיס שעליו מבוסס הסרט. תקציר העלילה: זהו הסיפור המופלא שלא סופר על ארגון הכוחות המיוחדים הראשון בהיסטוריה שנוצר בתקופת מלחמת העולם השנייה על ידי ראש ממשלת בריטניה, וינסטון צ’רצ’יל וקבוצה קטנה של בכירים צבאיים וביניהם איאן פלמינג. היחידה הקרבית והסופר סודית הורכבה מקבוצה חסרת מעצורים של מרדנים מתבודדים ואנשי שוליים שיוצאת למשימה נועזת נגד הנאצים תוך כדי שימוש בטכניקות קרב לא קונבנציונליות ולא ג’נטלמניות.