בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

הבלתי רשמיים לצפייה ישירה

תיאור התוכן

הבלתי רשמיים לצפייה ישירה, הבלתי רשמיים להורדה, הבלתי רשמיים 2018 סרט ישראלי לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: הבלתי רשמיים הוא סרט דרמה ישראלי של הבמאי אלירן מלכה. זהו סרט ביכוריו של מלכה, המוכר כיוצר הסדרה “שבאבניקים”. עלילת הסרט מבוססת על סיפור הקמתה של מפלגת ש”ס בשנות ה-80 בירושלים. הסרט פתח את פסטיבל הקולנוע ירושלים לשנת 2018. זהו תפקידו הקולנועי הראשון של שולי רנד לאחר היעדרות של 15 שנה מהמסך הגדול, מאז תפקידו הקודם בסרט “האושפיזין”. תקציר העלילה: השנה היא 1983, יעקב כהן (שולי רנד) הוא אלמן בעל בית דפוס ואב יחידני. כאשר בתו חלי (אור למברוזו) מסולקת מהסמינר, הוא מתרעם על האפליה והגזענות במוסדות החינוך של בית יעקב ואגודת ישראל, ועל התקציבים הזעומים המופנים למוסדות ספרדיים. הוא מחליט להקים רשימה חרדית-ספרדית שתרוץ לראשות עיריית ירושלים, חודשיים לפני מועד הבחירות. מצטרפים אליו שני שותפים – יגאל ועקנין (יואב לוי), שוחט-מוהל חוזר בתשובה, והרב משה שרביט (יעקב כהן) – שלאף אחד מהם אין ניסיון קודם בפוליטיקה. כנגד כל הסיכויים, הם מצליחים להיכנס למועצת העיר. בהמשך הם מריצים רשימה גם לבחירות לכנסת אך מקומו של כהן אט אט נדחק.