בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

בתולים לצפייה ישירה

תיאור התוכן

בתולים לצפייה ישירה, בתולים להורדה, בתולים 2022 סרט ישראלי לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: בתולים הוא סרט קולנוע דרמה-קומית ישראלי, שיצא לאקרנים ב-17 בנובמבר 2022. בסרט משתתפים מאור לוי וחן אמסלם-זגורי כשלצידם משתתפים עמוס תמם, ליאנה עיון ועוד. את הסרט ביים וכתב מאור זגורי וזהו סרטו הקולנועי הראשון. הסרט היה מועמד לחמישה פרסי אופיר – הבמאי הטוב ביותר, השחקן הראשי הטוב ביותר, התסריט הטוב ביותר, העיצוב האומנותי הטוב ביותר, והצילום הטוב ביותר כשהצלם בועז יהונתן יעקב זכה בפרס האחרון. הסרט דומה בעלילתו למחזה שהצגה זגורי בעת לימודיו בבית הספר למשחק של סמינר הקיבוצים, העוסקת בזכרונות נעורים, אובדן התמימות והבתולים. תקציר העלילה: הסרט מספר את סיפור התבגרותו של נער רגיש ויחסיו עם אימו בשנה בה הוא מגלה את מיניותו. סיפור על אשמה וחרטה אותן הוא נושא בתרמילו במסעו לאבד את בתוליו ביישוב בערבה. על רקע נופי המדבר, בישראל של שנות ה-90, בין מציאות להזיה, הוא נסחף לתוך מערבולת ארוטית של גילויי הגוף והנפש. במטרה להתעמת עם עברו ולהיפרד מנעוריו. במהלך הסרט מתגלה כי אחיו נהרג על ידו לפני שנים רבות אבל הוא מדבר איתו כתוצאה ממחלתו הסכיזופרנית.