בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

בלו ביטל לצפייה ישירה

תיאור התוכן

בלו ביטל לצפייה ישירה, בלו ביטל להורדה, בלו ביטל תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, בלו ביטל כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, בלו ביטל 2023 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, Blue Beetle לצפייה ישירה, Blue Beetle להורדה, Blue Beetle תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Blue Beetle כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Blue Beetle סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: בלו ביטל (באנגלית: Blue Beetle) הוא סרט גיבורי-על אמריקאי שיצא בשנת 2023 המבוסס על דמותו של חיימה רייס / החיפושית הכחולה מבית DC קומיקס. הסרט, שהופק על ידי אולפני די.סי וחברת ספרן ובוים על ידי אנחל מנואל סוטו עם תסריט מאת גארת׳ דונט אלקוסר, מיועד להיות הסרט ה-14 ביקום הקולנועי של DC. בסרט מככב שולו מרידואניה בתפקיד הראשי כשלצידו מופיעים אדריאנה בראסה, דמיאן אלקאסאר, אלפידיה קריו, ברונה מרקזין, ראול טרוחיו, סוזן סרנדון וג’ורג’ לופז. הפיתוח לסרט אודות דמותו של רייס החל עוד בשלהי נובמבר 2018, עם הצטרפותו של דונט אלקוסר. סוטו נשכר לביים את הסרט בפברואר 2021 עבור שירות הסטרימינג HBO Max. מרידואניה לוהק באוגוסט של אותה שנה ובדצמבר הוחלט להוציא את הסרט לקולנוע. ליהוקים נוספים התקיימו בתחילת 2022, לפני שהצילומים התרחשו מסוף מאי עד אמצע יולי באזור המטרופולין של אטלנטה באולפני Wilder בדקאטור, ג’ורג’יה, כמו כן גם באל פאסו, טקסס ובפוארטו ריקו. הסרט יצא לאקרנים בישראל ב-17 באוגוסט 2023, על ידי אולפני האחים וורנר. תקציר העלילה: בטונדרה קפואה מרוחקת, קורד תעשיות מצליחה לאתר חפץ שריד לביוטכנולוגיה חייזרית – החרפושית. בינתיים, חיימה רייס חוזר לעיר הולדתו פלמרה סיטי לאחר שסיים את לימודיו בקולג’ ומתאחד עם משפחתו. עם זאת, הוא לומד שמשפחתו תאבד את ביתה עקב קשיים כלכליים הנובעים מהגדלת שכר הדירה ואביו אלברטו מאבד את עבודתו. אחותו של חיימה, מילגרו, מצליחה להשיג לשניהם עבודה באחוזתה של מנכ”לית קורד תעשיות, ויקטוריה קורד. עם זאת, שניהם מפוטרים לאחר שחיימה נכנס כדי לעצור עימות בין ויקטוריה לאחייניתה ג’ני. ג’ני אומרת לחיימה לפגוש אותה במגדל קורד למחרת כדי לדון בהזדמנות לעבודה.

למחרת, ג’ני מגלה שוויקטוריה משתמשת בחרפושית עבור פרויקט לצבא. היא גונבת את החרפושית ומנסה לעזוב את הבניין, אך נתקלת בחיימה. כאשר אזעקות האבטחה פועלות, ג’ני מוסרת לחיימה את החרפושית, החבויה בתוך קופסת המבורגרים, ומורה לו לשמור על הקופסה מבלי לפתוח אותה. בבית, משפחתו של חיימה מניעה אותו לפתוח את הקופסה. לאחר שחיימה נוגע בחרפושית, היא מופעלת ובוחרת בו בתור המארח הסימביוטי שלה ויוצרת סביבו חליפת שריון. החליפה מתחילה לכייל את המערכת שלה, מה שמאלץ את חיימה לעוף ברחבי העיר ולגרום לנזק נלווה. מאוחר יותר חיימה הולך למצוא את ג’ני, שאנשיה של ויקטוריה רודפים אחריה. לאחר שהצילה אותו, ג’ני אומרת לחיימה שהחרפושית היא נשק חי עתיק המסוגל להשמיד בקנה מידה גלובלי, ושהיא בחרה בחיימה ברצון כמארח. בעזרת דודו של חיימה רודי, חיימה וג’ני מצליחים לפרוץ למגדל קורד ולקחת שעון חכם שהיה שייך פעם לאביה של ג’ני טד. עם זאת, כשהם עוזבים, הם נעצרים על ידי שומר הראש של ויקטוריה, איגנסיו קרפקס, שיש לו אב טיפוס של הפרויקט הצבאי שהוחדר בגופו. החרפושית, שהתגלתה בשם קאג’י-דה, משתלטת באופן זמני על חיימה ונלחמת בקרפקס, אם כי חיימה מונע ממנה להרוג אותו. הוא מושבת זמנית על ידי קרפקס, אך רודי וג’ני מצליחים להציל אותו ולברוח לבית ילדותה של ג’ני, אחוזת קורד.

ג’ני משתמשת בשעון של טד כדי להפעיל את המעבדה הסודית שלו. ברגע ששלושתם נכנסים, חיימה ורודי מגלים שטד היה במקור גיבור על בשם חיפושית הכחולה, שרודי מעריץ אותו. לאחר חיטוט בתיקיו של טד במעבדתו, הם מגלים גם שקאג’י-דה בחרה במקור את הפרופסור של טד, הארכיאולוג דן גארט, כמארח שלו, אך גארט השאיר את קאג’י-דה באחריותו של טד, שלא נבחר. טד בילה את חייו בניסיון ללמוד את קאג’י-דה, תוך כדי שהוא נלחם בפשע באמצעות הטכנולוגיה שלו. עם זאת, יום אחד הוא נעלם, והותיר את ג’ני מאחור ואת החברה שלו בידי ויקטוריה. הם גם לומדים שקאג’י-דה ממזגת לאט את הד.נ.א. שלה יחד עם זה של חיימה, ושרק מותו יכול להפריד אותה מגופו, למורת רוחו של חיימה. מאוחר יותר, השלישייה מבחינה במסוק של ויקטוריה פונה לעבר ביתה של משפחת רייס. חיימה מזמן את קאג’י-דה וטס בחזרה כדי להגן על משפחתו מפני הצבא של ויקטוריה. בזמן שמשפחת רייס בורחת, אלברטו סובל מדום לב, מסיח את דעתו של חיימה ומאפשר לקרפקס להשבית את השריון שלו וללכוד אותו כאשר אלברטו מת. חיימה נלקח למצודת אי בקובה, שם הוא נקשר למכונה שמורידה מידע מקאג’י-דה לפרויקט הצבאי של ויקטוריה, כולל זה של קרפקס עצמו. בעודו מחוסר הכרה, חיימה רואה חזון מאביו שמעודד אותו לאמץ את ייעודו בתור חיפושית הכחולה. חיימה מתעורר בדיוק כשהנתונים מסתיימים לרדת אל קרפקס. כשהוא בורח, החליפה של קרפקס מופעלת ומתפתחת לצורה חזקה יותר.

ג’ני ומשפחת רייס משתמשים באונייה של טד ובארסנל הנשק שלו כדי להסתער על האי. ג’ני ומילגרו (אחותו של חיימה) מוצאות את החליפות הצבאיות ומציבות חומרי נפץ כדי להשמיד אותם. כתוצאה מכך, אחת המנהרות מתפוצצת, מה שגורם למילגרו וג’ני להיפרד, כאשר ג’ני נמצאת על ידי ויקטוריה. חיימה מתאחד עם משפחתו, ואז יוצא לדרך למצוא את מילגרו וג’ני. לאחר שהציל את מילגרו, חיימה נתקל בקרפקס ונלחם בו. קרפקס גובר במהרה על ג’יימי, אבל רודי מסיח את דעתו. הוא מצליח לברוח, אבל חיימה, שמאמין שרודי נהרג, כועס ותוקף את קרפקס ללא רחמים. הוא כמעט הורג אותו לפני שקאג’י-דה עוצרת אותו. קאג’י-דה חושפת בפני ג’יימי זיכרונות מחייו הקודמים של קרפקס, החל ממותה של אמו שנגרם כתוצאה מהתקפת הפצצה של קורד תעשיות ועד לשעבוד שלו על ידי ויקטוריה עבור ניסויי הצבא שלה (בסדר הפוך). חיימה חס על קרפקס כשהוא מתאחד עם ג’ני, שהצליחה להרוס את המסוק של ויקטוריה כמו גם את כל הנתונים שהיו לה על קאג’י-דה. לאחר שינוי בלב, קרפקס חס על ג’יימי ומגדיר את חליפת הצבא שלו להתפוצץ, והורס את האי וגם את עצמו ואת ויקטוריה. כשמשפחת רייס בורחת מהאי, סוף סוף הם לוקחים להם זמן להתאבל על מותו של אלברטו. לאחר מכן, ג’ני משתלטת על קורד תעשיות ומבטיחה לתקן את כל הנזקים שנגרמו למשפחת רייס ולעזור להם לבנות מחדש את ביתם, כשהשכנים מתאספים סביב שרידי ביתם של בני רייס ומספקים תמיכה.

חיימה חולק נשיקה עם ג’ני, ואז מציע להטיס אותה לאחוזת קורד. בסצנת אמצע הכתוביות, משודרת הקלטה מעוותת מטד במעבדה שלו, המציינת שהוא עדיין בחיים ושהוא רוצה שג’ני תודיע על החדשות האלה.