בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

אינדיאנה ג’ונס וחוגת הגורל לצפייה ישירה

תיאור התוכן

אינדיאנה ג’ונס וחוגת הגורל לצפייה ישירה, אינדיאנה ג’ונס וחוגת הגורל להורדה, אינדיאנה ג’ונס וחוגת הגורל תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, אינדיאנה ג’ונס וחוגת הגורל כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, אינדיאנה ג’ונס וחוגת הגורל 2023 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, אינדיאנה ג’ונס 5 לצפייה ישירה או להורדה עם כתוביות בעברית / תרגום בעברית, אינדיינה ג’ונס 5 וחוגת הגורל לצפייה ישירה או להורדה, אינדיאנה ג’ונס 2023 לצפייה ישירה או להורדה, Indiana Jones and the Dial of Destiny לצפייה ישירה, Indiana Jones and the Dial of Destiny להורדה, Indiana Jones and the Dial of Destiny תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Indiana Jones and the Dial of Destiny כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Indiana Jones 5 סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: אינדיאנה ג’ונס וחוגת הגורל (באנגלית: Indiana Jones and the Dial of Destiny) הוא סרט קולנוע אמריקאי שביים ג’יימס מנגולד, שגם כתב את התסריט יחד עם ג’יז בטרוורת’ וג’ון-הנרי בטרוורת’, בכיכובו של האריסון פורד שחוזר לגלם את אינדיאנה ג’ונס, עם חברי צוות שחקנים חדש בהם פיבי וולר-ברידג’, מאדס מיקלסן, תומאס קרצ’מן, בויד הולברוק, שונט רנה וילסון וכריסטיאן פטרסון. הסרט הוא סרט ההמשך של “ממלכת גולגולת הבדולח” משנת 2008 והוא הסרט האחרון בזיכיון אינדיאנה ג’ונס ויהיה גם פרויקט לייב אקשן הראשון של לוקאספילם שלא קשור לזיכיון “מלחמת הכוכבים” מאז רכישת האולפנים על ידי דיסני בשנת 2012.

ג’ורג’ לוקאס החל לחקור קווי עלילה פוטנציאליים בשנת 2008, אם כי הפרויקט נתקע במשך שנים. הוא העביר את הפרויקט למפיקה קתלין קנדי בשנת 2012, כשהפכה לנשיאת לוקאספילם. ההתקדמות בהפקת הסרט החמישי נותרה רדומה בזמן שהחברה עבדה על סרטים חדשים בסדרת מלחמת הכוכבים. בסופו של דבר דייוויד קופ נשכר לכתוב את הסרט החמישי בשנת 2016, עם תאריך יציאה לקראת 2019, אם כי זה התעכב מספר פעמים בשל צורך בשכתוב התסריטים. ג’ונתן קסדן נשכר להחליף את קופ בשנת 2018, וקופ עבד על התסריט שוב בשנת 2019, לפני שעזב בסופו של דבר את הפרויקט. סטיבן שפילברג, הבמאי המקורי של ארבעת הסרטים הראשונים, אמור היה לביים את הסרט במקור, אך עזב בשנת 2020 כדי לשמש כמפיק במקום זאת, כשמנגולד תפס את מקומו כבמאי. הצילומים החלו בבריטניה ביוני 2021 והסרט יצא לאקרנים ב-30 ביוני 2023.

תקציר העלילה: לקראת סוף מלחמת העולם השנייה, אינדיאנה ג’ונס ועמיתו מאוקספורד הארכאולוג באזיל שו, נתפסים על ידי הנאצים בזמן שהם מנסים להשיג את הרומח הקדוש שבאמצעותו נדקר ישו. השניים נמלטים מרכבת מלאה עתיקות שנבזזו, לאחר שהבינו כי הרומח מזויף, אולם לוקחים בכל זאת מידיו של יורגן וולר מחצית מהחוגה של ארכימדס, שנטען כי היא מסוגלת לאתר סדקים בזמן.

שנים אחר כך, בשנת 1969, ג’ונס חי בנפרד מאשתו מריון רייבנווד לאחר שבנם נהרג במהלך מלחמת וייטנאם, ונדחק לפרוש לגמלאות מתפקידו כמרצה בקולג’. ביום עבודתו האחרון, הוא נתקל בהלנה שו, בתו של בזיל שהיא גם בת סנדקותו, המציגה את עצמה כדוקטורנטית לארכאולוגיה, המעוניינת למצוא את החוגה. הוא לוקח אותה למחסן העתיקות ומראה לה את החוגה, אך השניים מותקפים על על שליחיו של פרופ’ שמידט (זהותו הבדויה החדשה של וולר), אסטרופיזיקאי של נאס”א, בסיוע סוכני CIA.

ג’ונס והלנה נמלטים כל אחד בנפרד, וג’ונס פונה לעזרה לסלאח, חברו הוותיק. הוא יוצא למרדף אחרי הלנה, המתגלה כסוחרת עתיקות גנובות, ומגיע אליה בטנג’יר, בעיצומה של מכירה פומבית של החוגה, אליה מגיעים גם וולר וסוכניו. הם נמלטים מהם, וגם מארוסה לשעבר של הלנה, יחד עם טדי (נער שאותו אימצה הלנה). הם מצליחים להימלט מהארוס, אולם וולר מחולץ על ידי הסוכנת מייסון, שקיבלה הוראה להחזיר אותו לארצות הברית. הוא מסרב, ויחד עם אנשיו הורג את סוכני ה-CIA וחוטף את המטוס על מנת להמשיך ולחפש את חלקי החוגה, אותם מחפשים גם ג’ונס והלנה. לצורך כך, הם טסים ליוון ונעזרים ברנלדו, חברו של ג’ונס, על מנת לצלול בים האגאי ולמצוא את לוח ההוראות למחצית השנייה של החוגה. וולר מגיע לסירה, הורג את צוותה, ומאלץ את הלנה לפענח את הקוד שעל הלוח. עם זאת, ג’ונס, הלנה וטדי מצליחים להימלט ולגלות הוראות נוספות אודות מיקום החוגה, כשוולר דולק אחריהם.

השלישייה מגיעה לסיציליה בחיפוש אחר קברו של ארכימדס, וטדי נחטף על ידי וולר ואנשיו. ג’ונס והלנה מחליטים להמשיך, ומוצאים את הקבר. ברגע זה לוכד אותם וולר, אשר מרכיב מחדש את החוגה בשלמותה וחושף את תוכניתו לחזור בזמן לשנת 1939 כדי להביא לניצחון הנאצים במלחמה. הלנה וטדי נמלטים בעוד שג’ונס נורה ונלקח על ידי הנאצים למטוסם, אליו מתגנבת גם הלנה. המטוס מכוון לעבר נ.צ. של סדק בזמן שמראה החוגה, וטדי מטיס בעקבותיו מטוס קל. שני המטוסים עוברים דרך הסדק, אבל מגלים כי החישוב של וולר היה מוטעה עקב נדידת יבשות והם נמצאים בזמן המלחמה הפונית השנייה, במהלך המצור הרומי על סירקוזה בשנת 212 לפני הספירה.

המטוס הנאצי מופל, ו-וולר וחבורתו נהרגים בהתרסקות המטוס, בעוד ג’ונס והלנה מצליחים לצנוח ממנו. למקום מגיע ארכימדס עצמו, שבא לחקור את המתרחש. ג’ונס פצוע ומדמם, המום מכך שהוא רואה את ההיסטוריה לנגד עיניו, ומבקש מהלנה שתניח לו להישאר שם ולהפוך לחלק מההיסטוריה העתיקה. הלנה מסרבת, ומעלפת אותו כדי להחזירו הביתה. ג’ונס מתעורר חבוש בדירתו, ומוצא בה את הלנה, ובהמשך גם את מריון ויתר חבריו.